Samsung müşteri hizmetleri

Samsung müşteri hizmetleri – SAMSUNG MÜŞTERİ HİZMETLERİ Telefonu

Samsung müşteri hizmetleri, Samsung müşteri hizmetleri telefonu nedir? Samsung teknik servis numarası, Samsung tv destek hattı, Samsung teknik destek hattı, Samsung teknoloji destek hattı, Samsung yardım hattı, Samsung danışma hattı, Samsung müşteri hizmetleri tel numarası nedir?

Samsung müşteri hizmetleri telefon numarası Türkiye için bulunmaktadır. Ama özellikle telefonda destek hizmeti almak istiyorsanız, 11870 destek hattını aramanız önerilir.

11870-kirmiz-1

Samsung destek hattının telefon numarası: 444 77 11. Telefonla haftanın 7 günü 08:00 ile 22:00 arası ulaşabilirsiniz. Samsung cep telefonda ve tablette oluşan arıza için servise göndermeden önce, garanti sorgulaması yapmanız önerilir.

Tüm servislerde cihaz onarımı için fatura şartı olabiliyor. Bu düzenleme 2014 yılı itibaren yürürlüğe koyuldu. Faturanız varsa aslını göndermeyiniz servislerde kaybolabiliyor. Fotokopisi de iş görüyor. Cihazların serviste onarım süresi 20 iş günüdür.

Her hangi bir sorunda veya sorunuzda 11870′ i arayabilirsiniz. Bazı arızalar yazılımsal olabileceğinden telefonla destek alabilirsiniz.

Samsung destek hattı telefon numarası

Reklamlar

Samsung müşteri hizmetleri” üzerine 3 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s